Hey there!
It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to
register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more.
Register now!Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.
---
Hello!
Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te
inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere !
Inregistreaza-te acum !Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !
Single post: Resistance 2
-
Senior Member

Originally Posted by
istrategie
Beta-ul apare maine. Cine are cod?
Eu mi-am luat Qore-ul ala care avea ca si promotie invitatie la Resistance 2 Beta. Eu am sters episodul respectiv. Trebuie sa il downloadez din nou sa primesc invitatia? Sorry daca suna stupid, dar chiar nu stiu cum se procedeaza.