Quote Originally Posted by istrategie View Post
Beta-ul apare maine. Cine are cod?
Eu mi-am luat Qore-ul ala care avea ca si promotie invitatie la Resistance 2 Beta. Eu am sters episodul respectiv. Trebuie sa il downloadez din nou sa primesc invitatia? Sorry daca suna stupid, dar chiar nu stiu cum se procedeaza.