Quote Originally Posted by MonkY View Post
Sa stea, doar sta pe banii nostrii. Ah, nu-mi spune, sunt banii ei de buzunar din photo shooting (lol).

Mo, nu e vorba de "regimul" Geoana cat de schimbare. Dupa 5 ani de mers in jos nu puteam spera decat ca o schimbare in orice altceva nu inseamna mai rau (nu cred ca se poate mai rau). Poate nu stiai... dar votand Basescu inseamna automat ca pe 10 (peste 3 zile) vom rata transa urmatoare FNI (intrucat nu avem guvern, prin urmare nu e buget). Si asta o sa duca la o serie de caderi (de la curs pana la pierderi de contracte). Nu sunt pesimist/negativist de genul meu... dar pe cuvant daca vad altceva in afara de scandaluri, lupte cu moguli si alte aberatii care pentru buzunarul meu sunt de rau. In timp ce toata lumea se axeaza pe solutii economice de iesire din criza, noi ne axam pe guverne minoritare si lupte cu moguli. Like i really care about the moguls... Asta este. De-acum inainte, cand mi se va mai plange cineva, il intreb cu cine a votat !

Ah... sper ca cei care ati votat cum ati votat, sa fiti fericiti cu TVA la 22% ! Pentru ca gaurile date de nenea Boc nu mai au cu ce sa se astupe (bye bye FNI)... Sa platiti bine !
FMI