ma refer la impactul facut de gloante, grenade. adica ma astept sa fie cat mai reala. sa se vada diferanta cand ii tragi in picioare si cand ii tragi in cap sau in umeri.. dau un exemplu.
in R1 dupa ce ciuruiai la ei pur si simplu cadeau ca sacii jos..