As fi putut lua unul de la IGN daca porcaria aia de Gamespy Comrade mi-ar fi mers. Imi tot dadea eroare cu ala Send Error Report bla bla. Porcarie.![]()
Ce e misto cu beta la R2 e ca merge sharuit, fata de altele ( LBP de exemplu ).
As fi putut lua unul de la IGN daca porcaria aia de Gamespy Comrade mi-ar fi mers. Imi tot dadea eroare cu ala Send Error Report bla bla. Porcarie.![]()
Ce e misto cu beta la R2 e ca merge sharuit, fata de altele ( LBP de exemplu ).