nu stiu de ce imi da eroare mereu cand vreau sa intru intr'un meci sau sa creez , am dat un boot la ps3 sper sa rezolve problema![]()
nu stiu de ce imi da eroare mereu cand vreau sa intru intr'un meci sau sa creez , am dat un boot la ps3 sper sa rezolve problema![]()