Ce inseamna pentru mine IMAX Ro? Coada nesimtita, lipsa acuta de locuri, rezervari facute in haos, locuri prinse la bulan. Intru in sala si ma asez frumos, in randul 2 (da, atat am reusit sa prind fara rahatul de rezervare) si ce se intampla? 4 oameni ma intreaba, pe rand, daca m-am asezat pe locul meu. PAI PE LOCUL CUI SA MA ASEZ, MA? Pe rand, la interval de 3-4 minute, 4 baieti responsabili cu aranjarea in sala mi-au cerut biletul sa verifice...

Apoi, unul din ei se simte mare talentat si incepe sa prezinte filmul la boxe... Cum dzeu.. un text de il citea de pe foaie cu talent de clasa 1, de imi era rusine mie de rusinea care nu ii era lui... si cum lauda tehnologia IMAX de parca eram o sala plina de tarani (n.r. fara sa ofensez taranii adevarati, oameni muncitori fara de care nu as avea alimente proaspete) si nu stiam ce e ala mare din fata me
Deci ai insiruit 2 paragrafe de nemultumiri care de fapt pot fi trecute cu vederea caci de fapt nu sunt nemultumiri?

Mie mi se pare cam mult sa spui "Hotie" si "Rusine!" doar din cauza subtitrarii.

Prefer sa inchei discutia aici pana nu zice lumea ca ma plateste Cinema City.