Multumes lui Rockstar pentru cod. Aseara am apucat sa joc si eu ceva din el, dar parca nu prea ma atrage f mult... Ce mi-a placut a fost modul cooperativ, cand te lupti cu o echipa contra extraterestrilor. Voua cum vi se pare? Imi place la nebunie cand trebuie sa se chinuie toata echipa pentru a dobora un bossulet
![]()

. Aseara am apucat sa joc si eu ceva din el, dar parca nu prea ma atrage f mult... Ce mi-a placut a fost modul cooperativ, cand te lupti cu o echipa contra extraterestrilor. Voua cum vi se pare? Imi place la nebunie cand trebuie sa se chinuie toata echipa pentru a dobora un bossulet
Reply With Quote