Mda! Am primit codul de la Sony azi. Pot sa spun foarte sigur pe mine si cu toate ca sunt efectiv obsedat de Call of Duty - Resistance 2 este cu siguranta cea mai impresionanta experienta multiplayer traita de mine pana in prezent!!! Ma asteptam sa fie frumos, dar efectiv m-a impresionat mult mai tare decat ma asteptam. Inca nu am jucat Gears 2 multiplayer, dar la momentul lansarii imi voi forma mai clar un top al experientelor multiplayer.
Momentan topul este:
1. Resistance 2
2. Call of Duty 4,5
3. Gears of War
Fenomenal!!! Bravo Sony si bravo Insomniac!!!