Quote Originally Posted by sapera View Post
@ alecs : nu stiu de ce te-ai suparat asa , eu doar mi-am spus parerea despre joc. Nu condam pe nimeni caruia ii place jocul.
Asa mi se pare jocul ..putin ciudat si nu vreau sa se supere nimeni cand o spun.
Gandeste-te cum ar fi ca fiecare sa posteze in topicurile dedicate jocurilor care NU ii plac.S-ar crea o debandada totala.Tu iei topicurile jocurilor care nu-ti plac la rand si spui chestia asta?
Iar postul tau nu are nici un sens, mie imi dai impresia ca ai lipsit de la orele de logica de la clasa a 9-a.(daca ai ajuns la varsta aia).Este ca si cum ai zice: eu nu joc SF4, plec afara sa ma joc fotbal.

Cand o sa aduci argumente solide bazate pe o experienta mare in compania seriilor de fighting, nimeni nu va comenta, dar cand arunci o vorba aiurea si lipsita de argumente, asemeni unui pustan de 10 ani, e normal ca fanii sa se supere catusi de putin, nu crezi?
Auzi la el...putin ciudat.Din ce punct de vedere, nene?Cate fighting-uri ai jucat ca sa spui asta?
Mai si compari cu FNR4 care e TOTAL alt gen.Sau crezi ca fac parte din aceeasi categorie daca pe ecran apar 2 luptatori care-si impart pumni?

Si, ca sa sumarizez ce vor baietii sa spuna: Daca nu-ti place SF4, NU POSTA AICI!