istrategi a mersazi am vb cu el ca a fost plecat, deci sorry dar ii uzat
![]()
Luigi pana acum 1 luna era destul de populat online, a vandut destule copii cam 3-4 milioane primu si era si launch title din 2006dar decand cu betaul la r2 servere is si mai goale, nu goale dar na
![]()

azi am vb cu el ca a fost plecat, deci sorry dar ii uzat
Reply With Quote