Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #4073 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    So.Nu sunt tocmai cumparate azi ci cam in ultimile 2 saptamani.Sorry nu prea am timp de mine.Intru din ce in ce mai rar pe net.

    Umd-uri :
    Tekken,GTA,Daxter,God of War,mercury,Burnout dominator,Ridge racer 1,Dirt 2,ratchet & clank size mathers.

    Machete adaugate la colectie de prin multe benzinarii de prin tara prin care am trecut intr-o saptamana aproape.
    Sega Rally ,gasit la Carrefour foarte iesftin 39 ron.
    Bibeloul metalic cu VW Beetle e primit cadou.
    Si desigur revista Level.
    Attached Images Attached Images dsc08129.jpg dsc08132.jpg dsc08135.jpg dsc08122.jpg dsc08130.jpg dsc08133.jpg dsc08136.jpg dsc08128.jpg dsc08131.jpg dsc08134.jpg dsc08137.jpg dsc08140.jpg