Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
03-01-2010 02:02 #4073 SP
Senior Member
So.Nu sunt tocmai cumparate azi ci cam in ultimile 2 saptamani.Sorry nu prea am timp de mine.Intru din ce in ce mai rar pe net.
Umd-uri :
Tekken,GTA,Daxter,God of War,mercury,Burnout dominator,Ridge racer 1,Dirt 2,ratchet & clank size mathers.
Machete adaugate la colectie de prin multe benzinarii de prin tara prin care am trecut intr-o saptamana aproape.
Sega Rally ,gasit la Carrefour foarte iesftin 39 ron.
Bibeloul metalic cu VW Beetle e primit cadou.
Si desigur revista Level.