sorry de off topic
de aia nu am mers pe 1/18 ca sunt prea mari(desi mai detaliate).Singura 1/18 e acel chevrolet corvette decapotabil 1957 care l-am primit cadou (poza4).

Astept sa faci un thread cu colectii.