Srachi, enjoy!
am incercat si eu putin co-op si e destul de ok, insa nu intr-atit incit sa ma prinda. ce mi-a placut a fost grafica care e mult peste primul, asta in masura in care jocul este ffff fluent, chiar cu multe personaje on-screen in acelasi timp.

Reply With Quote