Foarte bun review-ul, ma bucur ca l-ai scris, pentru ca ar trebui sa stie mai multi cat de bine realizat este acest joc.

Totusi, o adaugare as avea si eu, la fel de subiectiva ca a ta. Si anume, mie chiar mi-a placut voice acting-ul lui Mark Hamil, desi nu putem spune ca este prea abundent in joc. Deci in acest sens putem spune ca sunt impacati si cei care nu-l plac pe MH si cei care il apreciaza. Da, Ulthane e un caracter aparte si m-a facut chiar sa rad de cateva ori

Damn pidgeons !
Ce m-a deranjat cel mai mult a fost neresponsivitatea controalelor. De exemplu m-am gasit de multe multe ori cazand de pe o margine incercand sa sar pe alta, pur si simplu butonul X parca nu reactiona.

Sunetul si muzica din punctul meu de vedere sunt "just right", nu te deranjeaza, nu iti distrag atentia de la actiune, dar in acelasi timp tonalitatea este la nivel cu ce se petrece pe ecran.

Grafica este pur si simplu excelenta, dar si aici poate interveni subiectivismul.

Scurtez, ca review-ul a fost facut deja, si foarte bine chiar : Joc Excelent ! Go And Get It !!!

P.S. Nu de pe torrente lol, sustineti producatorii "noi pe piata" ce au ca si cap de serie un joc ca acesta.