Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
Eu o dau si pentru 10 lei. Nu ca ma vand asa usor, dar strang ceva banuti. Pai Monky, eu zic ca nu avem cum sa o facem o posibila intalnire saptamana asta, dar pun pariu ca saptamana viitoare sambata sigur putem in proportie de 60% depinde de local si de premii (nu ca astea ar conta cel mai mult). Acuma pentru ca sa organizam o 'nunta' sunt de acord ca dureaza ceva. Atunci cum ar suna sa ne vedem un grup in Excalibur (mie personal mi-a placut) duminica asta. Inteleg ca la Nautilus e clubul mare si noi nu stiu daca o sa fim mai multi de 15 si din acest moment sugerez Excalibur. Daca doriti fac eu o rezervare.

Lista: (si de data asta sper sa se umple lol)

1.Eu
2. Robert Dinu (sigur o sa vrea)
Tu esti chiar obsedat, sau nu ai prieteni cu care sa iesi in oras? Ti s'a explicat clar ca e o perioada in care se organizeaza intalniri cu greu,e abia jumatatea sesiunii pentru unii,altii incep sa invete pt bac,altii pleaca acum ca dat zapada si ca au scazut mult preturile fata de perioada sarbatorilor etc, dar tu tot o tii pe a ta.

Daca vrei neaparat o intalnire, pune anunt pe threadul dedicat, vezi cati se anunta, nu e nevoie sa strangi 100000 de persoane.