Single post: Probleme Site?
-
Admin

Originally Posted by
SiCK�
La mine e OK.
Banuiesc ca e de vina plugin-ul flash sau vreun antivirus.
Hmm, SiCK ai umblat pe la culori, ceva ? Nu de alta, dar albastrul acela din screenshot mi se pare departe de cel real. Sau o fi vre-o problema legata de captura ?