Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
Eu vreau sa vad un review al tau pentru o exclusivitate PS3. Sunt curios daca vei fi la fel de plastic in exprimare si plin de un umor care imi da senzatia de... . Senzatie intarita de un post al tau pe un alt thread in care mai ca explodai.

Nu vreau sa ma intelegi gresit. Este un review foarte reusit, facut intr-un stil personal si mai aparte. Singurul lucru care ma deranjeaza putin, este misto-ul gratuit pe care il faci in fiecare paragraf.
Simpatic, crezi ca sunt fanboy. Postul ala a venit din pura uimire fata de cat de tampit era omul ala nu ma interesa ce titluri erau la mijloc. Si nu explodam, sunt o persoana foarte calma si deseori cand pare ca explodez in scris in viata reala de obicei rad. Imi cer scuze, ca si acolo, pentru impresia idioata pe care am lasat-o.

Revenind la review. Multumesc pentru apreciere si pentru critica, e nevoie de amandoua daca nu mai mult de cea din urma. Nu inteleg ce inseamna limbajul plastic totusi, e cumva un fel de stangacie in vocabularul folosit sau altceva? Inca incerc sa diferentiez natural registrele verbale dar imi este greu intr-un mediu ca un forum, care este mai relaxat. Mistoul gratuit din pacate nu va disparea pentru ca face parte din personalitatea mea defecta. Fac misto de orice.

Inteleg ca ME2 este un joc care iti place foarte mult si respect asta, si eu l-am jucat cu mare placere si il voi juca in continuare. Am avut un profesor considerat foarte sever ce spunea ca daca esti bun la examen iti va fi exponential mai greu, vei primi intrebari si mai grele. Daca vei raspunde corect va si mai greu. Cu cat esti mai bun cu atat vei fi judecat mai crud.

ME2 tinde spre perfectiune si tocmai de aceea merita batut la fund cu putinele lucruri cu care da gres. Tind sa fiu mai dur cu jocurile bune si destul de iertator cu jocurile mediocre, pentru ca sunt constante. Atunci cand faci 99 de lucruri bine, acel singur lucru facut prost va straluci pe intuneric.

Cu toate astea spuse... PS3 OWNZ OMFG!!111

Neah I just kid the fanboyz alerters.