Nu am lasat sa se scurga nimic, totul a fost jucat cum ar fi trebuit, nu am zabovit prea mult. Deci asta nu e.

Nu e nevoie sa reevaluez nimic, nu ma refeream la discutiile cu personajele. Am gasit aceste dialoguri la fel de interesante ca personajele in sine. Deci nici asta nu e.

Am sa las sa interfereze cu ce vreau. Daca vrei sa o ducem la un nivel simplu, de ce nu iti place ca mie nu imi place ceva? Am analizat astfel la un nivel interactiv, fiind implicat, si nu un simplu cititor. Am cascat.

Gasesc simplificarea elementelor RPG deranjanta pentru ca am plecat cu ideea ca este RPG. Gasesc lipsa tabelelor cu 20 de skilluri ca o crima la adresa mea, am plans zile intregi dupa ele si intr-un final ahh screw it.

Teoria ta ca jocul nu sufera ca e titlul de mijloc al povestii? LOL. La fel de subiectiva ca a mea. Numai ca a mea.. umm.. e... you know... argumentata.

In ton cu anumite critici ale tale, ti-as recomanda sa te duci sa scrii un review pentru numele lui Titi. Reviewul asta este doar o oglindire a experientei mele cu acest joc. Tocmai din cauza ca am anumite asteptari, o anumita experienta cu literatura SF si genul RPG, de asemenea faptul ca am fost singur la parinti si cand aveam 8 ani, Ioana, vecina mea de peste strada m-a pupat pe obraz si a fugit ma face sa simt jocul asta cum il simt. Adica bun. Dar nu perfect. Dar bun.

People get over it. I-am dat 9 nu am intrat in casa peste voi si m-am asezat in fata monitorului.

Conan... stiti jocul? E mai putin decat mediocru, grafica urata pana si pentru standarde last gen si per total neinspirat but guess what. I loved it. Reviewurile spun ca ar fi trebuit sa il urasc. Reviewurile sunt doar pareri glorificate, un mod de a afla noi perspective, nu reguli universale batute in cuie.

De asemenea... Multumesc, probabil printre primii care a scris mai mult decat "Nu ai dreptate goddammit!"