Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
Pai dezbatem si noi o MARE aberatie ca sa vina cineva mult mai luminat ca sa ne arate drumul ...
Adresa e unica, nu necesita traducere, cum nu iti traduci nici numele. Dezbaterea e inexistenta.
Si de aia s-a umplut o pagina de posturi cu aceeasi discutie. Sterge-le repede ca sa faci totul inexistent
Tu ai luminat lumea ca nu necesita traducere, eu mi-am permis sa lamuresc pe cei care au facut-o deja ca nu e nici o problema daca au "tradus" deja adresa.

Concurezi la numar de posturi cu cineva ca altfel nu vad rostul comentariului tau...