Da, da, foarte tare Royal Mailul Nu-i pe baza de posta romana, bulgara, zimbabweeana etc., ci pe baza de posta regala

Ce mi se pare ciudat totusi e ca tot sambata am comandat si un blu-ray de la zavvi, la interval de o ora dupa ce am comandat Bioshock. Iar filmu n-a ajuns tot ieri. E drept ca era deja dispatched jocu cand am dat io comanda la film, dar ma asteptam totusi sa ajunga impreuna.

Oricum, acum ca m-am lamurit cu zavvi urmeaza sa-mi incerc norocul cu shopto si ebay. Amazonu mi se pare totusi ca ofera cea mai variata gama de produse si mi se pare mai sigur decat ebay, dar shipping-ul mare nu-mi lasa decat alternativa RD.