FieldRuners imi mananca zilele nu pot trece de 1 nivel

---------- Post added 26-02-2010 at 08:44 AM ----------

Quote Originally Posted by NeXuS View Post
Eu joc assassins creed bloodlines,pirates of the caribbean...si nu mai am idei ce alte jocuri as putea lua....
ca tot vad Little Big Planet acolo... nu stiu ce drq vi se pare asa ceva superb la jocul asta de toata lumea il cumpara!?


In fine, sa pastram threadul Ce jocuri jucati,ce jocuri se merita?


Cum am spus sunt posesor de 3 zile acum si nu ma mai joc LTB . Nu stiu a fost ceva haios la inceput dar acum nu ma mai atrage si nici nu ma atrag jocurile gen Assasin Creed deoarece din punctul meu de vedere jucate pe psp nu au acelasi farmec ca si p xbox360 sau ps3 . Eu am jucat AC p xbox360 si dupa pe psp , nu mi-a mai placut asa mult , dc? Controlul este destul de dificil grafica destul de slaba (In comparatie cu xbox360 ) . Prefer jocurile care stiu ca nu mi le voi lua niciodata pe ps3 sau xbox cum am spus si mai sus FieldRunners , Lemings si caut si ceva gen Mario fiind un fan pe vremea cand detineam un Nintendo N64 si Contra nu stiu denumirea jocurilor dar stiti la ce ma refer . Ma bate gandul sa imi cumpar si un GBA pentru astfel de jocuri dar vom vedea pana atunci caut ceva fun pentru psp . Am incercat sa joc si EXIT am jucat vre-o 5 nivele dar cam atat , m-am plictisit . Repet , constant ma joc FieldRuners mi se pare un joc haios e un RTS nice nu are grafica cine stie ce dar e super ok . Si ce ma atrage la el este ca nu pot trece de nivelul 1 . Si la prima vedere parea genul de joc care il termini in maxim 2,3 ore , dar nu a fost asa . Am incercat Rainbow Island aseara dupa vre-o 20 de minute am descoperit ca nu este genul meu cu toate ca dupa un filmulet pe youtube puteam sa spun ca este cool , but NOT ! . Am mai luat BUZZ Brains of UK la fel super tare dar au multe intrebari specifice U.K , Intrebari despre show-uri tv locale , emisiuni, actori, seriale , sport etc . Ar fi fost mult mai fun daca ar fi fost inrebari universale .