Single post: TrackMania DS ne incalzeste la toamna

  1. #1 SP
    Senior Member h0stile's Avatar

    TrackMania DS ne incalzeste la toamna

    Pentru cei pasionati de TrackMania, tocmai ce a fost facut anuntul cum ca iese pe Nintendo DS la toamna. Aveti mai jos poze. Enjoy !
    Attached Images Attached Images tm-ds-scr00.jpg tm-ds-scr01.jpg tm-ds-scr02.jpg tm-ds-scr03.jpg tm-ds-scr04.jpg tm-ds-scr05.jpg tm-ds-scr06.jpg tm-ds-scr07.jpg tm-ds-scr08.jpg