Single post: Resistance 2
-
Senior Member

Originally Posted by
killlemalll3
Multiplayer clasic de jenant,tot odata cu lansarea...
Adica??? 
Domnu', daca cumva incerci sa denigrezi R2 multiplayer, iti reamintesc ca la E3 a castigat no. 1 la categoria multiplayer si dupa lansare s-a confirmat ca este extraordinar de impresionant si din acest punct de vedere.