va astept la un co-op l-am primit si eu

Exact ca in beta imi merge onlinu adica deloc, faza ciudata ii ca la un prieten ce are upc (20 m) ii merge excelent onlinu .Tot primesc o eroare ,,network connection cannot establish'' ceva de genu, in orice mod/competitiv/coperativ etc, nu stiti cum pot sa rezolv problema ? sunt disperat! help mee!!