Prost, trebuia sa imi dau si eu seama ca este de pe okazii ! Cand fac rost de ceva banuti o comand de pe ebay sau amazon, asta daca nu mai apare una pe okazii
! Pentru mine, este un must-buy consola asta
! (am numai amintiri placute legate de jocurile de pe ea)

, trebuia sa imi dau si eu seama ca este de pe okazii ! Cand fac rost de ceva banuti o comand de pe ebay sau amazon, asta daca nu mai apare una pe okazii
! Pentru mine, este un must-buy consola asta
! (am numai amintiri placute legate de jocurile de pe ea)
Reply With Quote