Pai si este un must have. In primul rand are un control superb, mult peste Gameboy si jocurile specifice SNK.
Edit: chiar nu intentinam sa o cumpar, deja am prea multe jocuri si console pe aici (nu prea am timp nici de ce detin), dar, cum spuneam, a stat in jur de 1 luna, poate si mai mult, fara sa o bage nimeni in seama. Deja se depasise limita bunului simt.![]()

Reply With Quote