Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
21-04-2010 18:04 #5679 SP
Senior Member

Originally Posted by
Alex De Large
Fain FragFX! E versiunea cea mai noua, wireless? De unde l-ai luat si cat te-a costat?
Iar aici se obisnuieste sa pui poze reale cu jocurile, nu cover-art luat de pe net.
Se merita chestia aia ?