ok scuze dar mi-a fost lene sa pun poze dar voi pune maine iar frag-ul l-am luat cu 300 ron de la un prieten

P.S:Scuze pt jocuri dar sunt nou si nam stiut

---------- Post added 21-04-2010 at 10:22 PM ----------

eu acum am bagat si eu fragul dar nu am bateriile bune si mi se misca in reluare(tinta)asa ca tot mai bun e cel cu fir wirles are lagg