Aseara am fost la cinema sa vad Kick-Ass a doua oara. ERAM 5 OAMENI IN TOATA SALA! WTF?
Daca esti genul care iubeste efectele speciale si filmele 3D doar pentru ca sunt 3D si au buget mare, nu o sa iti placa filmul asta. Daca esti genul care vrea ceva mai mult: ori il vei iubi, ori nu il vei tolera, dar se merita cei 19 lei ca sa afli. Eu ma duc RAR la filme pentru ca nu gasesc nimic interesant, la asta ma duc diseara a 3-a oara.

Recomand ca cei care vor sa vada what all the fuss is about, sa nu se uite pe youtube la clipuri, ci sa vina direct sa vada filmul. Pana acum, am vazut filmul cu 7 oameni diferiti, unuia nu i-a placut dar acela e genul "Avatar are un super story, comic book heroes suck", ceilalti 6 au fost 'blown away' cat se poate de 'la-propriu'. Dar nici unul din ei nu au vazut reclama, asa ca se asteptau la un fel de Spiderman 3.

Oricum, daca careva de aici e fan comic book superheroes si vrea ceva mai...controversial, dati si voi un reply va rog, incerc sa strang azi cati mai multi oameni sa mergem sa il vedem (again). Costa 19 lei biletul si filmul incepe la ora 19:45. Mergem in Afi.

PS: Nu zic ca e cel mai bun film facut vreodata, dar e un film care merita vazut pentru multi care probabil nici nu au auzit de el.