Quote Originally Posted by RACHyyy View Post
1998

PS. Cu acest joc mi-am dat "examenul de capacitate", in materie de quest/adventure, acum 11 ani
rachhy cat te-a ajuns..acest joc e demential..il iubesc..si as vrea sa il iau si eu..avea mai multe exemplare? banuiesc ca tot ebay