Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
28-04-2010 14:31 #5754 SP
Mad Collector
Erau intr'un timp pe computergames scanuri de la Hobbit, Game Over si Computer Games.
Eu le am in formatul original
E pacat ca in Romania site urile (care stau in spatele unei reviste) nu pun la dispozitia publicului scan-uri dupa numerele vechi (sau foarte vechi). (cred doar la XPC am vazut asa ceva, a fost si un numar aniversar care continea un DVD cu toate revistele in format pdf)
Discutia insa ar trebui sa nu o continuam aici - desi e foarte interesanta si sunt destui nostalgici printre noi - deci va rog.