Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
28-04-2010 16:32 #5757 SP
Senior Member

Originally Posted by
Hyp
rachhy cat te-a ajuns..acest joc e demential..il iubesc..si as vrea sa il iau si eu..avea mai multe exemplare? banuiesc ca tot ebay
eBay.co.uk (18 lire)
P.S. Vezi ca mai este unul "Big Box" daca te intereseaza