Uitati-va la Reaper, e amuzant si story-ul e interesant. Pacat ca are doar 2 sezoane, chiar ar fi mers un al treilea sa vedem ce s-a intamplat cu personajele.
Uitati-va la Reaper, e amuzant si story-ul e interesant. Pacat ca are doar 2 sezoane, chiar ar fi mers un al treilea sa vedem ce s-a intamplat cu personajele.