Originally Posted by Luigi Am auzit, am auzit... dar mie tot ce imi trebuie ca sa ajung la plaja sunt 10 RON. Hmm, inseamna ca stai prin Constanta pe undeva. In cazul asta, cand inviti jumatate de forum cu tine ? Promitem sa venim fiecare cu 10 RON