Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #6107 SP
    Senior Member mark's Avatar
    In sfarsit am reusit sa cumpar o consola din magazin! Asadar azi am luat un XBOX360 Arcade Jasper 2 + 2 jocuri la pretul de 950 ron din MediaGalaxy. Stiu ca e scump dar macar stiu o treaba ca am garantie 3 ani prin Mediagalaxy la Best Computers. Nu ma intereseaza ce fac, daca mi se strica ma duc si le-o dau de cap 3 ani de acum inainte
    Attached Images Attached Images img_0083.jpg