Vin vremuri grele si pt aia care nu sunt bugetari . ...stai linistit...pt ca si noi ceilalti depindem de banii oamenilor ...
, iar daca lumea nu mai are bani ....Vin vremuri grele !!!
Vin vremuri grele si pt aia care nu sunt bugetari . ...stai linistit...pt ca si noi ceilalti depindem de banii oamenilor ...
, iar daca lumea nu mai are bani ....Vin vremuri grele !!!