Avand in vedere ca am trecut complet pe PS dupa ani de 360 si il am de doar o saptamana,incep si eu cu exclusivitatile,asa usor![]()
Avand in vedere ca am trecut complet pe PS dupa ani de 360 si il am de doar o saptamana,incep si eu cu exclusivitatile,asa usor![]()