Quote Originally Posted by Tudoran View Post
si eu ma gandeam acu cateva zile sa fac un thread legat de terminarea jocurilor 100% . Da nu ma refeream la achievemnturi 1000 din 1000 . NU nu . Chiar 100% cum cere in GTA vice city de ex : toate package-urile gasite , toate stunts-urile facute , sau cum e in Burnout Takedown : Gold la absolut TOATE cursele din joc .
Am un prieten care a terminat 100% AC 1 si 2 : toate viewpoint-urile vazute ca sa zic asa , toate crucile si steagurile gasite , toate misiunile optionale facute , tot tot tot . Din pacate la GTA Vice city nu a reusit sa gaseasca mai mult de 75 de hidden packages . Eu nu prea am cu ce ma mandrii la acest thread . Daca ar fi sa ma laud la care jocuri am luat platina ei bine atunci la sfarsitul veriias putea sa zic de 2-3 jocuri . Desi mie sincer nu mi se pare ca 1000G/1000G sau platina e tot una cu 100% din joc (mai sunt si exceptii bine-nteles )
De obicei, daca vrei sa faci 1000 G la un joc, se gaseste un achievement care cere 100% game complete, deci daca ar fi sa o luam asa, pentru 1000 G muncesti mai mult decat pentru 100% game complete.