Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
01-06-2010 23:46 #6129 SP
Senior Member
In ciuda crizei, mai ales ca sunt si in greva de 2 zile deja, si o sa mai stau, chiar daca astazi am facut-o de unul singur. Se pare ca solidaritatea a cam murit in Ro.