Quote Originally Posted by Daniel View Post
Mai taceti voi ma aia cu multe posturi...

Engleza lui nu e praf deloc... ar trebui doar sa invete mai bine verbele, sa le foloseasca la timpul potrivit. Cat despre accent nu-i vad rostul. Daca esti din Romania, de ce sa ai accent de american. Atata timp cat vorbesti corect, nu vad care ar fi problema. Eu unul vorbesc engleza foarte bine si traind aproape 2 ani si jumatate in america am acel accent frumos care imi place foarte mult, insa care nu m-a ajutat absolut deloc.... Lasa-ti criticile deoparte si sa fim seriosi, nu orice roman stie sa vorbeasca cat de cat corect engleza (la ce natie de handicapati suntem ). Succes in continuare si arunca un cohi peste verbe
Ai cam uitat romana in aia 2 ani jumate in america. Natie de handicapati?? Romania a dat o gramada de genii, si pionieri in diverse domenii au fost la origine romani. Mai bine intoarce'te in america, unde imbecilitatea e la cote maxime...

P.S. Chiar nu impresionezi pe nimeni ca ai stat in america...nu esti nici primul nici ultimul roman care a stat acolo. Btw, de ce te'ai intors in natia asta de handicapati?