Single post: Ce ne-am cumparat azi - diverse

  1. #1 SP
    Member Radoo's Avatar

    Ce ne-am cumparat azi - diverse

    Intrucat avem deja un thread pentru console (pe care-l puteti gasi aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...-cumparat-azi/) cred ca nu ar strica un thread dedicat pentru diversele cumparaturi facute.

    Pentru filme şi poze:
    - Canon SX210IS
    - Kingston SDHC Class 10 16GB

    Obiecţii:
    - am comandat iniţial de la eMag - a venit fără CD şi cu două manuale de la SX120IS > I l-am dat să �i facă retur... aveau două, ambele aşa, cică de la distribuitor au sosit aşa (au vorbit cu distrbuitorul, şi ăla cică "de c�te CD-uri aveţi nevoie?" RROM�NIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
    - am comandat printr-un prieten prin firma lui - a venit cu CD-urile (unul e manualul, altul e software-ul), manual �n Rom�nă de la SX200IS (eu cred că ăştia nu au manual �n Rom�nă �ncă pentru SX210), şi restul ce mai trebuie. Am descoperit un punct negru �n spate la blitz , făcut cu un ac parcă, dar nu-l mai dau �napoi, că-nnebunesc p�nă găsesc unul chiar ca lumea fără nici o problemă
    - cutiile nu erau sigilate, �n ambele cazuri, dar am trecut cu vederea a doua oară că era conţinutul acolo.

    Din ciclul "nu faceţi ca el"
    : mai bine luaţi din UK, e mai scump, dar sunt sigur că vine intact, sigilat, fără vreun punct negru. Dacă trăim �n Rrom�nia, ce să-i faci.

    Despre cameră
    ce să zic: e super, abia o descopăr. Are o serie de efecte super tari: miniatură (doar foto - scene) şi color accent. Per total, o jucărie scumpă, dar "jucăuşă". lol
    Attached Images Attached Images hpim2013.jpg