Hey there!
It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to
register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more.
Register now!Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.
---
Hello!
Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te
inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere !
Inregistreaza-te acum !Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !
Single post: Zvon: Namco si Capcom lucreaza la Tekken Vs Street Fighter
-
Turbo Killer
Nu prea văd cum e așa ceva posibil dar mă rog...(defapt niciun mă eog, nu e posibil și gata).
Ambele sunt fighting games doar că unul e 2D iar celălalt 3D (au fost tentative 3D cu Street Fighter...oribil!). Un Tekken Vs. Street Fighter ar favoriza/defavoriza taberele (aici toată lumea, care a jucat ambele jocuri, știe la ce fac referire și despre ce vorbesc). De spectacol e oki...dar, neah.
Și mie-mi plac la nebunie crossover-urile (că ăla e termenul...crossover) dar...unde e posibil și fără a strica experiența jocului.
Un Soulcalibur Vs. Tekken - așa da (și asta �ntr-o oarecare măsură).