Salutare mai baieti....Pagina Produsului ?Ce ziceti?Se merita?Am citit mai jos :
Diferente intre pachetul Arcade si pachetul Premium:
Consola Arcade este mai ieftina fata de alte pachete Xbox 360. Iata mai jos diferentele:
1. Consola Arcade nu are hard-disc de 120 GB, dar are memorie integrata de 512 MB.
2. Consola Arcade nu are headset (căşti) - acestea pot fi achiziţionate separat.
3. Consola Arcade nu are cablu de reţea �n pachet, dar acesta este un cablu standard care se poate cumpăra de la aproape orice magazin IT.
4. Consola Arcade oferă �n pachet cablu standard AV, iar consola Premium oferă cablu standard/HD. Oferim spre vanzare separat cablu HD AV şi HDMI.
5. Consola Arcade oferă 5 jocuri gratuit �n pachet:
6. Consola Arcade rulează toate jocurile pentru Xbox 360, dar nu rulează şi jocurile pentru vechiul Xbox.

Garantia acestui produs este de 3 ani.

Am si eu o intrebare sa ma lamuriti....am inteles ca unele modele de Xbox sunt predispuse la RROD(habar n-am ce e ala,poate imi explica cineva),si altele mai putin...acest Xbox Arcade,este asa ieftin doar ca are 512 memorie si nustiu ce cabluri nu are pe acolo?Sau e predispus la RROD?