Din ce am vazut eu si mi-a placut foarte tare...Carnivale!
Mentionez - nu este o comedie si trateaza probleme foarte bizare/actuale - to say the least! Din perspectiva mea, este cel mai bine gindit serial, pe care am avut onoarea sa il vad!
Aveti aici si un trailer!
Daca nu stiti de Twin Peaks sau nu v-a placut, don't bother with it!
P.S. Din pacate, are numai doua sezoane. E un serial atit de criptic, incit a fost anulat!

Reply With Quote