Povestea mea este destul de mica... Am intrat in contact cu jocurile si cu console, cand aveam vreo 6 sau 7 anisori, era un terminator cu disk-ete... galbene... Apoi aveam un prieten care avea joc pe televizor, cu casete audio inregistrate cu jocuri si ma jucam pe el de fiecare data cand ma duceam pe la el. Cu jocurile pe calculator, ma duceam la mama mea la servici, ma jucam Wolfenstein... apoi mama mea ma dus la sedinte de informatica si acolo jucam sah si Prince of Persia... In contact cu Playstation2 am intrat atunci cand m-am mutat la Cluj, si am stat la o domnisoara acasa pentru cateva zile. Apoi in anul 2 de facultate mi-am cumparat primul Playstion 2, defapt l-am primit cadou de la prietena mea. In acelasi timp, am tot vorbit cu RonanN1 despre jocuri si console, Am descarcat si am tot jucat, mi-am cumparat si am jucat!
In prezent am un Playstation 2 si un PSP... acum strang bani pentru a-mi cumpara un PLAYSTATION3... Am jucat si jocuri pe XBOX360 alaturi de fratele meu si jocuri de PS3

that's all folks...