Quote Originally Posted by Mika View Post
De fapt daca ma gandesc mai bine la Mile High Club am avut putine momente frustrante, dar CoD 5 pe Veteran e frustrant rau. Stai mai mult de 5 secunde intr-un loc te trezesti cu 3 grenade langa tine + AI-ul prietenilor absolut RIDICOL (ei stau la 1m de inamic, care trage in mine si se uita el; mi s-a intamplat de cel putin 5 ori deci stiu ce vorbesc).
Ar mai fi de adaugat faptul ca atunci cand stai un cover vine un membru al squadului tau, si se pune in acelasi loc cu tine in cover, pe tine impingandu'te fix in bataia armelor inamice(asta s'a intamplat de cel putin 4 ori intr'o singura misiune in campania americana).

Alta faza frustranta in COD 5 e atunci cand inaintezi impreuna cu tot squad'ul, si absolut toti inamicii trag numai in tine.

Am descoperit si unele bug'uri, intr'o misiune din insula Peleliu, m'am ascuns dupa un tanc in prone, si pur si simplu nu m'am mai putut ridica si pleca de acolo

Jocul asta imi aminteste mult de acele shooter'e mindless de pe la inceputul anilor 2000 si nici partea de online nu ma prea atrage