Quote Originally Posted by Enthroll View Post
ok pentru iubitorii de mystery/drama recomand cu 10/10 Carliv�le !
You mean... Carnivale, right ? E bun, merita vazut ! Dar nu-i cam vechi ? Adica, parca se uita lumea la Sclava Isaura cand ma uitam la Carnivale
Am inceput si eu The Mentalist. Super, se apropie de un 9/10. Daca la White Collar devenea plictisitor, aici este fix opusul. Recomand !