Am terminat si eu The Mentalist (cele 2 serii). Foarte ok. Recomand. Numai pentru farmecul lui Jane si merita tot serialul. Asta nu inseamna ca nu e inteligent scenariul or something. E un fel de Criminal Minds cu un farmec aparte