ma cum a fost PRISON BREAK? se merita sa imi pierd tipul cu el?
@AngelicToucH.... eu doar recomandam...
nu obligam pe nimeni sa se uite... tie nu ti-a placut cum nici mie nu mi-a placut Castle care sincer mi se pare al naiba de boring... deci... o seara faina

Reply With Quote