Prison Break este un serial foarte bun - dar dupa primul sezon se cam strica, sau cel putin asa mi s-a parut mie. Merita vazut![]()
Prison Break este un serial foarte bun - dar dupa primul sezon se cam strica, sau cel putin asa mi s-a parut mie. Merita vazut![]()